SUPER ZMĚNA!!!

 

Zdravím všechny, kteří sem ještě zavítali! Ráda bych oznámila velkou novinku. Jsou to dvě hlavní zprávy, nevím, jestli pro vás dobré nebo ne, ale pro mě skvělé :)
Zaprvé: Už necelý týden jsem součástí známé a úžasné překladatelské skupiny NGFailsub! První překlad, který se bude od dalšího dílu objevovat už tam je Non Non Biyori, které končí tyto Vánoce. Do konce roku mám v plánu tedy Non Non dodělat a pak se pustím do mého ročního projektu Shaman Kinga :D Takže veškeré mé budoucí překlady najdete tam :)
Jinak ta druhá zpráva, co se týče tohoto webu… Když jsem tady dávala překlad, nechtěla jsem tu přidávat žádné další blbosti, ale teďka z toho udělám všeho sled :D
Takže… najdete tady moji oblíbenou japonskou hudbu popřípadě nějaké zajímavé AMV, trailery a podobně, možná sem dám i anime recenze (atd.), anime obrázky, moje kresby známých anime postav, mohla bych poradit i něco s překladem nebo s něčím jiným, nějaké anime doporučit (popřípadě mangu), povědět vám nějaké japonské překlady (v japonštině si celkem věřím, akorát neumím číst znaky :D ) Popřípadě cokoliv, co jsem se v tomhle otaku světě za těch pár let naučila :) Takže se nebojte na nic zeptat!
Doufám, že zůstanete se mnou jak tady, tak u mých překladů :)
S pozdravem Clarian :D