Shaman King překlad + menší novinka

Zdravím všechny, co zavítali na tento web. Věřím, že většina z vás sem přišla hlavně kvůli překladu Shaman Kinga. A jak jste si určitě všimli, už skoro 2 měsíce nepřibyl žádný díl. A musím vás zklamat, ale už ani žádný další nepřibude.
Takže teď k vysvětlování:

1) Shaman King je opravdu dlouhý, trvalo by mi to přes rok.

2) Chvíli po mně začala Shaman Kinga překládat jiná „skupina“.

3) Shaman King je těžké sehnat video a samotné anime bychom museli celé časovat sami (což je noční můra), pokud by to teda mělo mít nějakou kvalitu.

4) Moje skupina (NG) dali na svůj web anketu a tam 11 anime, co bude teď na zimu vycházet. Zajímalo nás, jakému překladu dají lidi přednost. Jenže hlasy se nějak rozšouply a dopadlo to dost nerozhodně a až na jedno z těch anime jsme se rozhodli těch dalších 10 ongoingů udělat. Jedno anime si vzal Valada. A Dalších 9 si přece Arri s Ange nemůžou vzít samotné, když mají navíc ještě nějaké zbytky z předchozí sezóny. Proto po nějaké té diskuzi jsme se dohodli, že dvě anime z těch 9 zkusí Cetkatretka (nejnovější a dost rychlý člen) a že jedno anime si vezmu já (druhý nejnovější člen :D ).

Takže ano, Shaman King v mém podání skončil. Překlad Non Non Biyori dodělám rozhodně (chybí mi 4 a půl dílu) a od pátku mi začne vycházet nové anime Mahou Sensou (to tipuju na 24 dílů, ale je možné, že to bude i 12,13,25 nebo 26 :D ). Jinak, kdo si všiml, přes svátky jsem přeložila film Ookami Kodomo no Ame to Yuki , což je naprosto nádherný film! (doporučuju zkouknout).

Aby někteří nesmutnili, že se nemůžou dokoukat na Shaman Kinga v originálním dabingu, dávám tady odkaz na tu druhou „skupinu“, která Shamana překládá. Jsou to jenom dva členové, ale už přeložili anime Needless a dokonce celého D. Gray-Mana (103 dílů), takže se asi nemusíte bát, že by se Shamanem přestali :) Tak tady je ten ODKAZ (musíte být přihlášení, anime je online a SK titulky)

Clarian